קצת עלינו

אודות מוסך חשמל המלאכה חולון

הרכבים שלנו משרתים אותנו לא מעט במהלך היום. חלק מאיתנו משתמשים בהם לצרכי עבודה, חלק לצרכי פנאי וכדי לבצע מטלות שונות וחשובות, ויש את אלה שבוחרים להיעזר בהם כדי ליהנות מכל העולמות. מתקדמים, איכותיים ומשוכללים ככל שיהיו, לעיתים עשויות לצוץ תקלות לא נעימות ברכבים שלנו, המצריכות מענה מהיר ונכון. אחת המערכות החשובות ביותר בכל רכב, ואולי גם בין המורכבות שבהן, היא מערכת החשמל. מערכת זו אחראית על שורה ארוכה מאד של פעולות הקשורות לרכב עצמו ולכן נדרשת תקינותה. במקרים של תקלה במערכת זו חשוב לפנות לשירותיו של מוסך מקצועי, המציע מענה מהיר.

ובדיוק לשם כך אנחנו כאן! חשמל המלאכה הוא מוסך מנוסה בתחום המתמחה בתקלות הקשורות למערכת החשמל של הרכב, לרבות תיקון מערכת מיזוג האוויר וחלונות חשמלאי. חשמל המלאכה, מוסך מיזוג אוויר לרכב, מבטיח לכם עבודה איכותית ומקצועית, והתאמת הפתרון לתקלה. כל זאת, מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב וכדי שתוכלו לשוב ולנהוג ברכב שלהם במהירות רבה, ללא תקלות או בעיות מיותרות.

ככל שעוברות השנים גוברת הדרישה למצוא מוסך אמין ובעל ניסיון בתיקון מערכות חשמל מורכבות כדוגמת אלו שמוצאים בכלי הרכב של ימינו. מוסך מקצועי שכזה, הוא בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם כבר שנים רבות. מוסך חשמל המלאכה הוא מוסך משפחתי שמטפל כבר 40 שנה, במקצועיות בלתי מתפשרת, בכלי רכב פרטיים ומסחריים כבדים.

מוסך חשמל ומיזוג אוויר לרכב

מקצועיות בלתי מתפשרת מהרגע הראשון

במוסכנו אנו מציעים לכם את שירותי הצוות המקצועי והמנוסה שלנו, שעומד בהצלחה בכל אתגר שכלי הרכב המתקדמים של ימינו מציבים בפני אנשי המקצוע. הניסיון הרב שלנו פשוט לא משאיר סיכוי לאף תקלה ולכן כשאתם באים לכאן, אתם מגיעים בידיעה מלאה שיש מי שימצא את הבעיה ברכבכם ויתקן אותה במהירות ואחריות מלאה. עומדים לרשותכם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, לרבות חשמלאי רכב בחולון. אנו מתמחים בתיקון מערכות החשמל של הרכב ובזיהוי תקלות ובעיות במיזוג האוויר, בין היתר, בשל הקשר בין שתי מערכות אלו.

אצלנו תוכלו ליהנות משירותי החלפת מדחס מזגן לרכב, תיקון צינור מזגן וגם החלפת יחידה פנימית של מזגן, ובכל הקשור לחלונות חשמליים לרכב, גם כאן מוצע לכם פתרון מתאים. לעיתים תידרש החלפה של חלק ולעיתים תתבקש החלפתה של המערכת כולה. כך או כך, תודות לניסיון ולידע הרב שלנו בתחום, נזהה את הבעיה במהרה ונבצע את העבודה. שירותים נוספים שתקבלו אצלנו, כוללים: תיקון סטרטרתיקון אלטרנטור, החלפת וישרים לרכב וטיפול בדופן הידראולית, הקשורה אף היא למערכת החשמל של הרכב.

מוסך חשמל לרכב

חשמלאי רכב בחולון

מוסך המגדיר עצמו בתור מוסך חשמל לרכב מחוייב להתמחה במערכת החשמל. כפי שניתן לראות מערכת החשמל היא מערכת מורכבת, מרכזית ותקלה בה יכולה להשבית את הרכב לחלוטין.

ישנו דמיון בין מערכת החשמל ברכב למערכת חשמל בכלל, אך למערכת חשמל ברכב ייחודיות משלה והתמחות ברכב היא חשובה ביותר. לכן במוסך כזה חייב המתקן להחזיק בתעודת חשמלאי מוסמך שעשה התמחות ברכב. אצלנו, בחשמל ומיזוג המלאכה, תוכלו להיעזר בצוות חשמלאי רכב מוסמכים עם תעודות, ואנו מחזיקים ותק וניסיון של מעל 40 שנה, וזהו בהחלט מדד לרמת ההתמחות והמקצועיות שלנו.

התעסקות עם חשמל רכב בחולון זה רק חשמל המלאכה!

אנחנו מציעים איכות לכל אורך הדרך

בקרת האיכות שלנו מתחילה מרגע שרכב מגיע לבדיקה או תיקון, ועד שאנחנו בוחרים עבורכם את החלפים החדשים, הטובים והמתאימים ביותר. אנחנו עובדים על כל רכב במסירות ומהירות כדי להחזיר אתכם כמה שיותר מהר לשגרה. מטרתנו היא שבסיום הטיפול הרכב שלכם ייצא מהמוסך תקין וישרת אתכם נאמנה, בדיוק כמו המוסך שלנו וצוות העובדים המסורים שלו.

אם אתם זקוקים לשירותי מוסך מיזוג אוויר לרכב וטיפול בבעיות מערכת החשמל, הגעתם למקום הנכון. חשמל המלאכה, מוסך משפחתי בן למעלה מ-40 שנה, מבטיח לכם מקצועיות גבוהה ומענה בהתאמה מלאה. בין אם זה רכב פרטי ובין אם רכב מסחרי כבד, אצלנו תקבלו את הפתרונות המקצועיים הנדרשים לרכב כדי שתוכלו לשוב ולנהוג בו ללא המתנה ארוכה.

מערכות חשמל ומיזוג אוויר ברכב הן מערכות מורכבות. הן כוללות חלקים רבים מאד, המשפיעים כולם על תפקודו של הרכב וחשוב לדאוג לטפל בהן נכון כדי להבטיח נסיעה בטוחה.

אנשי המקצוע אצלנו מיומנים ומנוסים ובעלי ההכשרה הנדרשת כדי לספק לכם את הפתרון המתאים!

אצלנו תוכלו למצוא גם שירות תיקוני דרך:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-7532007