החלפת מגבים לרכב

הם עובדים כמעט ללא הפסקה בימים גשומים, אך גם בנסיבות נוספות במהלך השנה. יש דרכים שונות לבדוק את המגבים ולזהות האם הגיע הזמן להחליפם. אפשר לראות את זה פיזית במגבים עצמם ואפשר לזהות את זה תוך כדי הפעולה והאופן שבו הם גורפים / או לא את המים המצטברים על השמשה.

החלפת וישרים לרכב יכולה להיעשות באופן עצמאי או במוסך.

החלפת וישרים לרכב

החלפת מגבים לרכב אמנם נשמעת פעולה פשוטה, אך כמו פעולות שונות ברכב שנשמעות פשוטות, לא תמיד ברגע האמת אנחנו מסתדרים איתן ולכן מומלץ להגיע למוסך. אנחנו במוסך חשמל המלאכה מתמחים בכל הקשור לחשמל ומיזוג ברכב ונבדוק גם את תקינות המגבים ונחליפם אם נדרש.

  • להרים את זרוע המגב ולראות שהיא שלמה וללא קרעים
  • להפעיל את המגבים לאחר שהתזתם קצת מים ממתזי השמשות ולראות האם הם מנגבים בצורה טובה. סימנים לכך שכדאי להחליף את המגבים הם אם הם משאירים פסים וסימני לכלוך או שתנועתם אינה חלקה אלא מקפצת.

את המגבים חשוב מאוד לרכוש ממקום מקצועי ואמין. בניגוד לחלקים וחלפים שונים ברכב, המגבים אינם מפוקחים כפי שצריך ויבוא מגבים מתבצע בצורה חופשית ואפילו פרוצה. לכן, זה המקום להגיע למוסך מקצועי כמו חשמל ומיזוג המלאכה אדירי, אשר יציע לכם מגבים איכותיים המתאימים בדיוק לרכב שלכם. מעבר לרכישת המגבים ממקור אמין ומקצועי, תוכלו לחסוך לעצמכם את הספק שלא הרכבתם את המגבים כפי שצריך משום אנו מציעים את כל השירותים הקשורים למגבי הרכב.

לרוב כאשר מגב אינו מתפקד היטב נמליץ על החלפת מגבים לרכב. רכישה של מגבים המתאימים לרכב שלכם ועומדים בכל התקנים באירופה או ארה"ב היא משתלמת ביותר. עם זאת, לעיתים ישנם מצבים בהם תיקון מגבים לרכב הוא הטיפול המומלץ. לעיתים, המגב יכול לפעול בצורה לא טובה בגלל בעיה מזערית כמו הרכבה לא נכונה. במקרה זה, תיקון מגבים לרכב יכול להספיק. במקרים אחרים, לרוב הפתרון הפשוט יהיה פשוט להחליף את המגבים בחדשים.

החלפת מגבים לרכב

גם פעולות קטנות כמו החלפת וישרים לרכב - רק אצל מומחים

אם אפשר לבד אז למה לגשת למוסך כדי לבצע החלפת מגבים לרכב? לרוב, פעולות קטנות כמו זו עשויות להיות חלק מטיפול מקיף, הכולל בדיקת מערכות חשמל ומיזוג ברכב, וכן ובדיקת מוכנות הרכב לקראת החורף. במקרה זה, התקנת מגבים לרכב תהווה חלק בלתי נפרד מבדיקת הרכב והכנתו לקראת העונה הגשומה.

אולי יעניין אתכם גם:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-7532007