החלפת מצבר לרכב

רובנו מודעים לעובדה שהחלפת מצבר לרכב היא פעולה בלתי נמנעת, אך האם ניתן להאריך את חיי המצבר? למי כדאי לפנות בכל הנוגע למערכת החשמלית ברכב ומדוע אנחנו ממליצים במיוחד על מצבר שנפ?

מצבר שנפ לרכב

מתי צריך לבצע החלפת מצבר לרכב?

עושים זאת כאשר המצבר מתקלקל באופן שהוא כבר לא ניתן לטעינה ושימוש חוזר, או כאשר חייו עומדים להסתיים ממילא והוא פועל על זמן שאול –

המצבר הוא אחד החלקים הבסיסיים ביותר ברכב, ויש רבים המגדירים אותו כמעין סוללה. המבנה והתפקוד שלו הם זהים כמעט לסוללה. נכון שהמצבר אינו אחראי על הפעלת כל מערכות הרכב, שכן הרכב פועל על דלק בד"כ (למעט רכבים חשמליים), אך המצבר הוא לב המערכת החשמלית ברכב ובלעדיו, חלקי המערכת החשמלית לא יפעלו כראוי או שלא יפעלו בכלל, ולא יהיה ניתן להניע את הרכב.

מרבית האנשים מחליפים מצבר כאשר כבר לא נותרת ברירה אחרת, אולם חשוב לדעת כמה דברים על מצברים לפני שאתם מחליטים על החלפתו: ראשית, המצבר הוא מוצר בעל אורח חיים יחסית קבוע, של כמה שנים בודדות וחשוב לתחזק אותו מפעם לפעם ע"י בדיקת חשמלאי רכב. בדיקה ותחזוק לא יגרמו לו לפעול לנצח, אבל יסייעו לכם להאריך את פעילותו עד כמה שניתן.

שנית, בכל הנוגע להחלפת מצבר לרכב, בניגוד למה שרבים חושבים מומלץ להחליף מצבר עוד לפני שהוא נגמר, פשוט מכיוון שאין לנו שליטה על העת המדויקת בה הוא יפסיק לפעול, ואף אחד לא היה רוצה להיתקע בדרך לעבודה, בדרך לקחת את הילדים למוסדות החינוך, וכד'.

מדוע לבחור דווקא במוסך חשמל כאשר יש צורך להחליף את המצבר?

מוסך חשמל הוא מוסך המתמחה בתיקון, טיפול ותחזוק המערכת החשמלית ברכב. מומלץ לכל לקוח המעוניין לטפל בחלק כלשהו השייך למערכת החשמלית, לגשת למוסך המבין היטב בהיבטי המערכת החשמלית המגוונים, בייחוד כאשר מדובר ברכבים חדשים יחסית, מכיוון שמערכות החשמל ברכבים שכאלה רק הולכות ומשתכללות, ובהתאם מחייבות ידע מקצועי רב יותר.

המצבר בפרט, הוא חלק מהמערכת החשמלית ולכן לפני שממהרים לגשת להחליף אותו, יש לבחון קודם את מצבה של המערכת כולה ואת קיומן או אי קיומן של סיבות נוספות להשבתת פעילות המצבר. ייתכן שהבעיה איננה בהכרח במצב עצמו, אלא בחלקים אחרים הנוגעים אליו. בפנייה למוסך חשמל ומיזוג המלאכה אדירי, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו חוות דעת אמינה ומדויקת לגבי מצב המצבר והמערכת החשמלית ברכב, ובמידת הצורך נוכל להתאים עבורכם מצבר חדש המתאים לו באופן מדויק.

החלפת מצבר לרכב

מצברי שנפ

במוסך שלנו, אנו ממליצים לכל מי שמעוניין בהחלפת מצבר לרכב, לבחון מצבר שנפ ולא בכדי – חברת שנפ הינה חברה ישראלית מוכרת כבר שנים רבות בעולם המצברים, ובפרט באיכות המוצרים שלה. מצברים נמדדים בכמה פרמטרים כלליים, אשר חלקם הם: אורח חייהם, התאמתם לרכבים והתאמתם לאקלים, שכן אקלים יכול להשפיע על פעילות המצבר ובשוק קיימים מצברים שיתאימו יותר למדינות חמות, בעוד שיש כאלה שיתאימו למדינות קרות.

חברת שנפ מוכרת בין היתר, בזכות תהליכי הייצור הקפדניים שלה, טכנולוגיית הייצור, והתאמת המצברים לאקלים הישראלי. המצברים של חברת שנפ עומדים בתקנים מחמירים הודות לאותם תהליכי ייצור ואיכות המצברים. לסיכום, תוכלו להיות בטוחים כי מצבר שנפ הינו מצבר איכותי ומותאם מכל הבחינות לרכבים רבים הנמכרים בארץ.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-7532007