תיקוני דרך

תיקונים המגיעים עד אליכם

להיתקע באמצע נסיעה היא דבר מאוד לא נעים, גם לאלה שמבינים דבר או שניים בתיקוני רכב פשוטים. אם אתם בדרך לעבודה או לפגישת עסקים, הדבר האחרון שתרצו להתעסק איתו הוא לפתוח את מכסה המנוע ולהבין מה לא בסדר. לכן, הפתרון במצבים כאלו הוא שירות תיקוני דרך שתוכלו לסמוך עליו.

חשמל ומיזוג המלאכה הוא מוסך המתמחה בכל הקשור לחשמל ומיזוג רכבים, וגם מבצע תיקוני דרך וחילוצים במקצועיות ומהירות. בתחום החשמל במיוחד חשוב שהמוסך שאתם עובדים איתו יציע גם שירות תיקוני דרך. אין ספק שאם המצבר נגמר, נוח יותר שהמוסך יגיע עד אליכם. זמינות, נגישות ושירות מהיר ואיכותי בתחום תיקוני הדרך הם פרמטרים חשובים בבחירת מוסך חשמל לרכב.

תיקוני דרך לרכב

תיקונים המגיעים עד אליכם

המוסך מבצע תיקוני דרך הקשורים למערכות המיזוג והחשמל ברכב:

 
  • החלפת מצבר: ממש כפי שנגמרת לנו הסוללה בנייד ברגע הכי לא מתאים, כך קורה לפעמים גם עם סוללת הרכב או המצבר. במקום להתחנן לרכב חולף שיחבר את הכבלים שלו אל המנוע שלכם ויטעין מעט את המצבר, פשוט יותר לקרוא לבעל מקצוע מיומן שזו ההתמחות שלו בכדי לבצע החלפת מצבר במקום. אין ספק שהחלפת מצבר המתבצעת כבר בדרך חוסכת לכם זמן ואנרגיות בגרירת הרכב או הבאתו למוסך.
  • החלפת אלטרנטור: אלטרנטור הוא מחולל זרם חשמלי אשר מטעין את המצבר. אם יש תקלה באלטרנטור גם המצבר לא יוכל להמשיך לפעול ולספק חשמל לרכב. בנוסף, באלטרנטור ישנו ווסת המביא להפסקת העברת החשמל כאשר המצבר מלא. אם הווסת לא יתפקד כהלכה, יכול להיגרם נזק אדיר למערכות חשמליות שונות ברכב. סימנים לכך שיתכן ויש בעיה באלטרנטור הם כאשר דולקת נורית אזהרה המצביעה על בעיה במערכת החשמל (אייקון של מצבר), או כאשר מזהים חולשה במערכות החשמל כדוגמת נורות המאירות חלש או מערכת מיזוג שאינה מווסתת את הטמפרטורה ברכב לפי רצונכם. כאשר נגיע לסייע בפתרון התקלה, ראשית נזהה מהי הבעיה, ולפיה נחליט האם ניתן וכדאי לבצע תיקון אלטרנטור או שכדאי להחליפו.
  • החלפת סטרטר: הסטרטר הוא רכיב ההתנעה של הרכב שיוצר את פעולת ההתנעה עם סיבוב הסוויץ'. בעיה בסטרטר תמנע התנעה למרות שאתם מסובבים את המפתח כרגיל ואתם יודעים שהמפתח תקין. סימנים עיקריים לבעיה בסטרטר הן אורות בלוח השעונים או רעשי נקישות או חריקות בעת ניסיונות ההתנעה. דוגמה לתקלה מרכזית המשבשת את פעולת הסטרטר היא בעיה בעוגן הסטרטר, מצב בו גלגלי הסטרטר לא מצליחים להשתלב עם גלגל התנופה. הפתרון במקרה זו יכול להיות תיקון או החלפה- זאת תלוי במקרה ובמצב הסטרטר.
  • בעיה במערכת מיזוג אויר: מזגן שלא מקרר או נזילה ממנו יכולים להפוך נסיעה לסיוט. בכדי לחסוך מכם תחושות אלו, אנו נגיע לטיפול בכל תקלה שכזו, נמצא את הבעיה ונבצע את התיקון או ההחלפה הנדרשים.

שירות תיקוני דרך - רק אצל מומחים בתחום

כאשר מזמינים שירות תיקוני דרך הדבר האחרון שרוצים הוא שהתיקון לא יעבוד, שהחלק המוחלף יהיה לא תקין שתתעוררנה צרות נוספות אם את ה"תיקון" יבצע חאפר שלא מכיר את תחום חשמל הרכב. אנו ב"חשמל ומיזוג המלאכה אדירי" מתמחים בתחום החשמל והמיזוג לרכב, מתקנים תקלות מסוגים אלו ברכבים פרטיים ומשאיות ועושים זאת לשביעות רצון לקוחותינו כבר מעל 40 שנה.

רוצים בעל מקצוע מיומן ואמין שיעמוד לרשותכם בכל מצב של תקלה באמצע הדרך? פנו אלינו, כי אנחנו כאן לרשותכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-7532007